RD Kryry – Bungalov 138

Aktuální stav projektu – práce v interiéru

Předpokládaný termín dokončení na klíč – léto 2023

Shrnutí

Zastavěná plocha

138 m2

Pozemek

820 m2

Místnosti

4+kk (ložnice, 2x pokoj, obývací pokoj spojený s jídelnou a kuchyní, technická místnost, spižírna, komora, koupelna, samostatné WC)

Cena na klíč

na vyžádání

Bungalov 4-kk ve městě Kryry 

Dům

Náš první projekt je bungalov o zastavěné ploše 138 m2 ve městě Kryry. Vhodný je pro 3-4 člennou rodinu, kde každé dítě má svůj pokoj, případně je možné z jednoho pokoje udělat pracovnu.

Hlavní prostor je tvořen spojeným obývacím pokojem s jídelnou a kuchyní. Na kuchyň navazuje spižírna a komora. Z tohoto velkého prostoru vede také francouzské okno na venkovní terasu nebo zahradu.

Obývací část je od klidové oddělena prostorným zádveřím a chodbou. Uprostřed domu je prostorná technická místnost se zásobníkem teplé užitkové vody a zásobníkem topné vody. Pro vytápění je použito tepelné čerpadlo vzduch/voda a topení je podlahové s možností chlazení.

V neposlední řadě je zde umístěn 19″ Rack jakožto centrum domácí počítačové sítě a kamerového zabezpečení.

Dům má také koupelnu se sprchovým koutem a vanou a oddělené WC.

Pozemek

Pozemek o rozloze 820 m2 se nachází na okraji města v klidné lokalitě. Je obdélníkového tvaru, mírně svažitý a je kompletně zasíťovaný (elektřina, splašková kanalizace, vodovod). V těsné blízkosti pozemku je školka a sportovní zařízení.

Město Kryry a okolí

Město Kryry se nachází v bývalém okrese Louny na rozhraní čtyř krajů – Ústecký, Karlovarský, Plzeňský a Středočeský.

Město má vybudovanou kompletní infrastrukturu, včetně zdravotnických zařízení. Ve městě je Základní škola pro 400 dětí a Mateřská škola pro 120 dětí.

Město se nachází v lokalitě s dobrými možnostmi získání zaměstnání.

Nejznámější dominantou města je Schillerova rozhledna, která byla postavena v letech 1905–1906 na místě tehdejšího hradu Kozihrady. Rozhledna byla pojmenována po německém básníkovi Friedrichu Schillerovi při příležitosti stého výročí jeho úmrtí. Schillerova rozhledna se nachází se v nadmořské výšce 383 m n. m.

Zdroj Město Kryry

Plocha pozemku [m2]

Zastavěná plocha domu [m2]

Bungalov 138

Líbí se Vám tento projekt? 

Požádejte o bezplatnou nabídku

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Akátová 1021, 273 43 Buštěhrad (korespondenční/fakturační adresa)

p

IČ 046 92 748

p

DIČ CZ04692748