Datová (počítačová) síť – LAN a WiFi

Internet – něco, co dnes využívá naprosto každý. Aby správně fungoval je potřeba mít nejen dobrého poskytovatele internetu, ale také kvalitní datovou síť.

Do Vašeho domu navrhneme kompletní řešení datové sítě tak, aby odpovídala dnešním požadavkům. Vše, co jde, připojíme kabelem a pro zbylá zařízení zařídíme rychlou WiFi po celém domě, garáži, zahradě, na terase, zkrátka všude, kde je jí potřeba.

Dnes už to není jen o připojení jednoho počítače a mobilu k internetu. Je to desítkách nebo stovkách zařízení, která jsou neustále na síti – telefony, tablety, počítače, televize, herní konzole, rádia, pračky, lednice, auta atd. Proto je nutné svoji domácí síť nepodcenit.

Kamerový systém (CCTV):

Pro lepší zabezpečení domu nainstalujeme kamerový systém, který je připojen do námi vytvořené datové sítě (případně do stávající sítě). Jedná se o modulový systém, který je možné rozšiřovat. Není proto nutné kamery instalovat současně s instalací datové sítě.

Systém obsahuje také pevný disk pro záznam ze všech kamer. Velikost pevného disku se volí dle počtu kamer a požadavku na délku záznamu.