O nás

Jednáme na rovinu a nic neskrýváme

Stavby EBD

Jsme mladá a ambiciózní stavební firma, která se v roce 2021 transformovala z IT společnosti na stavební firmu. Zabýváme se stavbou dřevostaveb na klíč tak, aby splňovaly požadavky dnešní doby.

Dům musí být moderní, vybaven všemožnými technologiemi tak, aby se v něm dalo bydlet po další dlouhá desetiletí. Dům už nejsou jen základy, zdi, okna, dveře a střecha. Je to mnohem víc, tak proč to nedělat pořádně.

Rodinný dům, dřevostavba
Rodinný dům, dřevostavba

Naším cílem není jen samotné postavení domu. Chceme, abychom společně s Vámi vyřešili dům a vše s ním spojené tak, aby to dávalo smysl, Vám se v něm bydlelo pohodlně a nemuseli jste už nic dalšího řešit.

Zabýváme se také návrhem, dodávkou a instalací topných systémů s tepelnými čerpadly nebo plynovými kotli. Z oboru topenařiny máme dlouholeté zkušenosti a těch využíváme na maximum. Chceme, aby Vám námi navržený systém nejen sloužil mnoho let, ale aby Vám také ušetřil náklady na vytápění a ohřev teplé vody.

Jelikož jsme začínali jako IT firma, stále v tomto oboru pokračujeme a proto nabízíme dodávku velice kvalitních počítačových sítí a kamerových systémů. V každém domě by dnes měla být stabilní síť, která zvládne připojit všechny chytré věci na internet (mobily, tablety, počítače, televize, pračku, lednici, světla, atd.) a poskytne po celém bytě nebo domě včetně zahrady silný signál WiFi.

Požádejte o bezplatnou nabídku

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Akátová 1021, 273 43 Buštěhrad (korespondenční/fakturační adresa)

p

IČ 046 92 748

p

DIČ CZ04692748