O nás

Jednáme na rovinu a nic neskrýváme

Čím se zabýváme

Rodinné domy na klíč

Společně s Vámi dom navrhneme dle Vašich potřeb a následně postavíme od základů až po střechu na klíč. Kompletní rozsah standardní dodváky je zde.

Topné systémy

Navrhujeme, dodáváme a instalujeme topné systémy s tepelnými čerpadly a plynovými kotli.

Stavby EBD

Jsme mladá a ambiciozní stavební firma založená v roce 2021. Zabýváme se stavbou dřevostaveb na klíč tak, aby splňovaly požadavky dnešní doby.

Dům musí být moderní, vybaven všemožnými technologiemi tak, aby se v něm dalo bydlet po další dlouhá desetiletí. Dům už nejsou jen základy, zdi, okna, dveře a střecha. Je to mnohem víc, tak proč to nedělat pořádně.

Naším cílem není jen samotné postavení domu. Chceme, abychom společně s Vámi vyřešili dům a vše s ním spojené tak, aby to dávalo smysl, Vám se v něm bydlelo pohodlně a nemuseli jste už nic dalšího řešit.

Zabýváme se také návrhem, dodávkou a instalací topných systémů s tepelnými čerpadli nebo plynovými kotli. Z oboru topenařiny máme dlouholeté zkušenosti a těch využíváme na maximum. Chceme, aby Vám námi navržený systém nejen sloužil mnoho let, ale aby Vám také ušetřil náklady na vytápění a ohřev teplé vody.

Kontaktujte nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Akátová 1021, 273 43 Buštěhrad (korespondenční/fakturační adresa)

+420 777 302 936

info@stavbyebd.cz

p

IČ 046 92 748

p

DIČ CZ04692748